Lajme

Avni Dehari publikon poezi për djemtë e tij: Humbën jetën në rrethana të errëta

Autori: Gazeta inFokus 21:40 | 20 November 2023

Avni Dehari, i ka kushtuar një poezi djemve të tij, Astrit dhe Arbnor Deharit, të cilët kanë vdekur gjatë viteve, 2014 dhe 2016.

Dy djemtë thotë Avni Dehari, humbën jetën në rrethana të errëta.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Prince Caffe shpërblen Xhemil Skenderin me veturë “Fiat 500”

Të tjera