Fokus

“Auu kuku nanë” – Qytetari e përjeton rëndë paradën e krenarisë në Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 16:52 | 03 June 2024

Java e Krenarisë në Prishtinë do të fillojë në ora 18:00, shkruan Gazeta Infokus.

Me sloganin “Kemi qenë dhe do t’jemi”, parada me pjesëtarët e komunitetit LGBTIQ+,  do të fillojë prej ndërtesës së Qeverisë së Kosovës.

E një qytetar për Infokus në lidhje me këtë :Javë të Krenarisë”, tha se “ky është krimi më i madh”./Gazeta Infokus/

-Advertisement-

Për të parë deklarimin e plotë të këtij qytetari shikoni storien në vazhdim:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Rëndësia e komunikimit efektiv midis Familjes dhe Kopshtit

Të tjera