Sport

Autogol në takimin Manchester City – Wolves, ja cila skuadër ka kaluar në epërsi

Autori: Gazeta inFokus 21:26 | 02 March 2021

Manchester City dhe Wolves po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 26-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në duelin që po zhvillohet në ‘Etihad’, vendasit kanë kaluar në epërsi në minutën e 15-të, falë autogolit të lojtarit kundërshtar, Dendoncker.

Me poshtë keni pamjet e golit./Gazeta inFokus/

VIDEO

Të tjera