Rozë

Aurela vë ‘duvakun’, e bënë ‘për hajër’ (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 16:49 | 11 May 2017

Këngëtarja Aurela Gace ka postuar një fotografi në Instagram e cila duket më ndryshe se herëve të tjera.

Këngëtarja Aurela Gace ka postuar një fotografi në Instagram e cila duket më ndryshe se herëve të tjera.

Ajo shihet se në kokë kishte një ‘duvakë’ që përdoret për nuse dhe fotos ia kishte lënë një shkrim ku shkruante ‘Hajt per hajer!’, shkruan lajmi.net

Padyshim që fotoja është një shaka e saj e cila më pas mori komente uruese ‘Në kokë të beqarëve’.

Përfshirja në aktivitetet ekstrakurrikulare

Të tjera