Rozë

Aurela Hoxha si engjëjt e “Victoria’s Secret” (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 15:18 | 14 March 2019

Modelja e njohur, Aurela Hoxha, është një nga vajzat më seksi të Instagramit.

Fotot e saj provokuese bëhen gjithmonë kryefjalë e mediave rozë dhe padyshim që seti i ri fotografik i Aurelës të lë pa fjalë.

Blogerja së fundmi ka ardhur tejet ‘e nxehtë’ teksa ka pozuar me të brendshme të bardha, duke kopjuar engjëjt e Victoria’s Secrets.

Kujtojmë që Aurela është në qendër të vëmendjes pas zbulimit të lidhjes së saj me Albanin, djalin Mirditor me të cilin shijon jetën luksoze në Spanjë.

Etiketa:

Të tjera