Rozë

Aurela Hoxha provokon me gjoksin jashtë (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 13:45 | 01 May 2017

Ajo është një nga blogeret më të përfolura në vend.

Aurela shpesh provokon me publikemet e saj ku nxjerr në pah linjat e saj perfekte. Kete herë në një veshje sportive po aq dhe sexy Aurela ka lënë jashtë gjysmën e gjoksit.

Etiketa:
Klinika Zhan Mitrev i kërkon Prokurorisë sqarime, e dorëzon një kallëzim penal

Të tjera