Rozë

Atmosferë “hot” në BB VIP! Iliri performon për Arjolën një kërcim provokues (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 08:11 | 19 November 2021

Mbrëmjen e djeshme banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP” i janë nënshtruar një sfide durimi.

Ata do të luajnë me ‘’Kullën e balancës’’ dhe do të duhet të rrespektojnë sfidat apo pyetjet që janë shënuar poshtë secilës copëz dërrase.

Sfida më interesante u realizua pikërisht nga Iliri.

Atij iu desh të përformonte një kërcim provokues për një tjetër konkurente, Arjolën.

Kjo detyrë u mor sa me seriozitet aq edhe me humor nga të dyja palët. Ky moment nuk kaloi as pa të qeshurat dhe brohorimat e banorëve të tjerë.

Etiketa:

Të tjera