Lajme

Atifete Jahjaga me mesazh për Shefqet Krasniqin, publikon dy fotografi

Autori: Gazeta inFokus 18:59 | 14 April 2021

Atifete Jahjaga publikon dy fotografi: Në krye të odës dhe në krye të shtetit

Ish-presidentja Atifete Jahjaga ka reaguar pas deklaratave të hoxhë Shefqet Krasniqit i cili tha se gratë e kanë vendin në kuzhinë.

Blerta Deliu i përgjigjet Shefqet Krasniqit: E bëra darkën, dola në konferencë, erdha në emision

Jahjaga ka publikuar dy fotografi në llogarinë e saj në facebook, njërën në odë e tjetrën në Presidencë.

“Në krye të odës edhe në krye të shtetit”, ka shkruar Jahjaga.

Në krye të odës edhe në krye të shtetit.

Posted by Atifete Jahjaga on Wednesday, April 14, 2021

Të tjera