Sport

Athletico Bilbao kalon në epërsi ndaj Real Madridit

Autori: Gazeta inFokus 21:34 | 14 January 2021

Real Madridi dhe Atletico Bilbao po luajnë aktualisht, në kuadër të gjysmëfinales së Superkupës së Spanjës, shkruan Gazeta inFokus.

Bilbao ka arritur të kalojë në epërsi në minutën e 19-të, falë golit të Garcias.

Më poshtë keni golin e shënuar nga mesfushori spanjoll./Gazeta inFokus/

Të tjera