Lajme

Atentati me dy të vdekur në Tiranë, pamjet e veturës “Audi” të bërë shoshë nga plumbat

Autori: Gazeta inFokus 23:06 | 13 November 2021

Tirana është tronditur sonte nga një atentat që ndodhi rreth orës 19 e 30 në zonën e Astirit ku mbetën të vrarë dy persona, Erigers Mihasi 32 vjeç dhe Armand Dumani 26 vjeç.

Dy të rinjtë vdiqën në vend pasi mbi trupat e tyre u qëllua disa herë me breshëri plumbash. Në fotografi duket se si makina tip “Audi”, e cila drejtohet nga Erigers Mihasi është bërë shoshë nga plumbat.

Të tjera