Rozë

Atdheu tregon nëse ka bërë seks me Antonelën

Autori: Gazeta inFokus 20:41 | 04 May 2021

Emisionin e sotëm konkurrentë të Përputhen u janë përgjigjur pyetjeve të publikut.

Pyetja më ngacmuese i ishte drejtuar Atdheut: A ke bërë seks me Antonelën?

Sapo pyetja u shfaq në ekran, u shoqërua me të qeshura nga konkurrentët.

Dhe përgjigja e Atdheut ishte: “Po jua them troç që jo”.

Të tjera