Rozë

Atdheu hyn në “Big Brother”, takohet me Antonelën dhe Arjolën

Autori: Gazeta inFokus 23:30 | 28 December 2021

Në ‘Kutinë e Pandorës’ e cila u hap nga Antonela, përveç lajmit të mirë që zbuloi gjinin e bebit të motrës së saj aty kishte edhe diçka tjetër.

Në shtëpinë më të famëshme në Shqipëri, mysafir ka qenë ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Atdhe Xheravina, i cili së fundmi ishte përfshirë mes një diskutimi të Antonelës dhe Arjolës, shkruan GazetaBlic.

Ai e sqaroi duke e quajtur shumë të ulët këtë gjë sepse ai e ka mike shumë të mirë banoren e “Big Brother”, kursepër Arjolën, Atdheu tha se i ka ndikuar keq se Antonela ka shtuar dyshimet për një afirmitet mes tij dhe Arjolës.

Të tjera