Rozë

Atdheu do të pendohet që nuk është pranë saj, Xhuli shfaqet ‘zjarr’ me këtë veshje provokuese!

Autori: Gazeta inFokus 21:46 | 29 March 2023

Modelja Xhuliana Nura ishte finalistja e tretë e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.

Ajo u kthye në një nga emrat më të komentuar përgjatë gjithë rrugëtimit në shtëpinë e famshme.

Krahas debateve dhe situatave të ndryshme, Xhuli do të mbahet mend edhe përgatitjen e ushqimeve.

E pas daljes nga BBV Xhuli tërë kohën është në qendër të vëmendjes të mediave roze.

E vetëdijshme për këtë, Xhuli vazhdon të jetë shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Se fundmi ajo ka publikuar disa imazhe ku shfaqet nga salloni i ondulimit.

E rregulluar me shumë stil, ajo që bie në sy është veshja e saj super provokuese.

Në këto imazhe ajo do ta bëj pishman Atdheun që është ndarë nga ajo.

Etiketa:
42,000,000 € u paguan për 11 vjet për demet e shkaktuara nga automjetet e pasiguruara

Të tjera