Sport

Atalanta – Napoli, ky është vendimi për Amir Rrahmanin

Autori: Gazeta inFokus 17:22 | 21 February 2021

Napoli është mysafir i Atalantas, në duelin e vlefshëm për xhiron e 23-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja fillon nga ora 18:00 dhe zhvillohet në ‘Gewiss Stadium’ në Bergamo.

Para pak minutave të dy trajnerët i kanë publikuar formacionet zyrtare të kësaj përballje.

Mbrojtësi i kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani, e nisë nga minuta e parë këtë takim për napolitanët.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi./Gazeta inFokus/

Të tjera