Lajme

Asnjë votues në qendrën “Ismail Dumoshi” në Obiliq

Autori: Gazeta inFokus 09:54 | 14 November 2021

Kanë kaluar gati tre orë që nga fillimi i procesit të votimit në 21 komunat që kanë shkuar në balotazh nga zgjedhjet e 17 tetorit.

Mirëpo, deri tani asnjë votues në qendrën e votimit “Ismail Dumoshi”, në Obiliq, nuk ka dalë që të votojë, raporton ATV.

Në Komunën e Obliqit po garojnë Iniciativa Qytetare e Obiliqit dhe Lëvizja Vetëvendosje.

Të tjera