Lajme

Asnjë viktimë dhe vetëm tri raste të reja me koronavirus në Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 14:56 | 05 July 2021

Në 24 orët e fundit në Kosovë nuk është raportuar asnjë viktimë nga COVID-19.

Gjatë kësaj kohe janë regjistruar 3 raste të reja të infektuara me këtë virus.

Ndërsa janë shëruar 5  persona.

Të tjera