Rozë

Asnjë qindarke për Vip-at…Renato Mekolli tregon ‘si e lau’ me para dhe flori Vera Grabocka

Autori: Gazeta inFokus 11:48 | 13 May 2017

Programi televiziv ‘Dance with me’ është përfolur për mospagim të personave vip.
Për programin e dy producentëve të njohura Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu ka hedhur një prej fituesve të këtij shoë.

Renato Mekolli në tre vjet realizim të këtij produksioni është i vetmi që është paguar. Përveç kupës së florinjtë ai ka marrë dhe para.

Ai ka dhënë detaje gjatë programit ‘Mos i fol shoferit’ me Rudina Dembacaj.

Producentet Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu, nuk kanë paguar asnjë konkurrent që ka qenë pjesë e këtij spektakli, por mesa duket Mekollin e kane patur të preferuarin e tyre.

“Nuk mund të shkoj një masterchef, që bën shoë që vishet dhe zhvishet, që qan e qesh, që kërcen, dhe mos të paguhet. Madje edhe do paguhet dhe çmimin do ta marrë”, -ka thënë Mekolli gjatë programit “Mos i fol shoferit”.

“Kaq rehat sa s’ta përshkruaj dot. Unë isha i sigurt dhe jam shumë i sigurt kur shoh personazhet dhe mund të vendos per veten time se në ç’nivel jam”. Renato Mekolli është shprehur plot vetëbesim për fitoren e tij të merituar.

SHKUNDEN ÇMIMET për Ramazan!

Të tjera