Rozë

Askush nuk shkëlqeu sa Jennifer Lopez

Autori: Gazeta inFokus 15:42 | 13 January 2020

Zonjat kryesore të Hollivudit sollën shumë shkëlqim në 25 vjetorin e Critics Choice Aëards të dielën.

Dhe askush nuk shkëlqeu më shumë se Jennifer Lopez e cila ngriti temperaturat me fustanin e ngushtë duke treguar figurën e saj.

Të tjera