Rozë

Askush nuk e dinte! Edi Rama bëhet gjysh

Autori: Gazeta inFokus 19:33 | 12 June 2022

Askush deri më tani nuk e dinte. Linda dhe Edi Rama janë bërë gjyshër!

Vajza e bashkëshortes së kryeministrit, Rea Xhillari është bërë nënë për herë të parë.

Noa.al mëson se Rea ka sjellë në jetë një djalë.

Rea ka zgjedhur të qëndrojë larg vëmendjes së publikut.

Rea është vajza nga martesa e parë e Lindës me Thanas Xhillarin.

Të tjera