Rozë

Asimi dhe Leonora drejt 1 milionëshit!

Autori: Gazeta inFokus 20:20 | 27 November 2020

Vetëm pak ditë më parë Leonora Jakupi dhe Asim Gashi sollën një projekt të përbashkët muzikore e i cili po rezulton tejet i pëlqyer.

Dy artistët e mirënjohur sollën një potpuri muzikore për festat e funditviti, e që tashmë ky projekt ka arritur gati 1 milion klikime në vetëm pak ditë nga lansimi.

Kujtojmë që ky është bashkëpunimi i tyre i parë së bashkë dhe kënga ka hyr në mesin e potpurive më të dëgjuara të realizuar gjatë këtij fundiviti.

Ndryshe, rikujtojmë që Asim Gashi është poashtu pjesë e filarmonisë së FSK-së.

Të tjera