Lajme

Asfaltohet edhe një rrugë në lagjen “Arbëria”

Autori: Gazeta inFokus 21:23 | 25 June 2022

Drejtori i Investimeve Kapitale në Prishtinë, Krenar Xhaferi, ka njoftuar se êshtë asfaltuar edhe një rrugë në lagjen Arbëria, shkruan IndeksOnline.

Ai tha se fillimisht kanë zgjidhur problemet e pronësimit.

Postimi:

U asfaltua edhe një rrugë në Lagjen Arbëria Fillimisht i kemi zgjidhur problemet pronësore, tash ka marrë këtë formë!

Mbetet vetëm që të sinjalizohet dhe gjelbërohet.Vazhdojmë hapërimin prej-projektit-në-projekt! # Prishtinë# InvestimetKapitale# PR4PR#

Të tjera