Lajme

As Peja s’gjen qetësi sonte, dyshohet për plagósje – Policia në vendin e ngjarjes

Autori: Gazeta inFokus 22:24 | 22 May 2024

Një incident ka ndodhur sonte në Pejë, ku dyshohet se eskaluar në përdorimin e armës dhe për pasojë ka të lënduar.

Sinjalizuesit e Sinjalit kanë bërë me dije se dyshohet se së paku dy persona janë plagosur nga arma dhe akoma s’dihet motivi dhe detajet e tjera.

Policia tashmë ka dalë në vendin e ngjarjes, siç shihet në pamjet e mëposhtme.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Studio MASTER në UNI, Merr Diplomë dhe lejeqëndrim t’përhershëm në GJERMANI

Të tjera