Rozë

As nuk keni për ta besuar kur t’ju themi si ia ka vendosur Luizi emrin Kiarës në telefon

Autori: Gazeta inFokus 12:12 | 12 July 2023

Ish-banori dhe fituesi i “Big Brother VIP 2”, Luiz Ejlli, feston sot 38-vjetorin e tij të lindjes.

Ka qenë partnerja e tij, Kiara, që i ka përgatitur një surprizë romantike në mesnatë, ndërsa vetë Luizi e falenderoi publikisht duke i shkruar krahas video me trëndafila të kuq: “Faleminderit që ekziston”.

Ata e kanë pritur të dy ditëlindjen dhe kanë shijuar mbrëmjen së bashku, ndërsa Kiara ka nisur t’i kërkojë “llogari” për pyetjet që ndjekësit i bënin në Twitter.

-Advertisement-

Dikush e ka pyetur Kiarën si ia ka vendosur emrin Luizi në telefon, ndërsa ajo i tregon: “Korba”.

Ndërsa Luizi mes të qeshurash, tregon historinë që fshihet pas këtij emri, siç mund ta dëgjoni më poshtë:

>

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Shijoni eksperiencën e re të blerjes në Meridian Express x EXFIS!

Të tjera