Sport

Arturo Vidal tashmë lojtar i Interit

Autori: Gazeta inFokus 09:58 | 15 September 2020

Arturo Vidal tashmë do t’i bashkohet klubit të Interit, sipas RAC 1, shkruan Gazeta inFokus.

Sipas raportimeve thuhet që kiliani të marten do të udhëtoj për në Itali ku edhe do të kryej testet mjekësore dhe do të zyrtarizohet.

Ndërkaq Barcelona do ta paguaj një pjesë të pagës pasi kontrata e tij nuk skadon deri në vitin 2021./Gazeta inFokus/

Të tjera