Rozë

Arta nuk heziton, “çmend” fansat me bikine të vogla

Autori: Gazeta inFokus 22:16 | 21 June 2021

Arta Elezaj ka filluar shumë më herët sezonin e bikineve

Ajo nuk resht se postuari foto provokative nëpër rrjetet sociale, kryesisht nga Dubai.

Kështu ka vepruar edhe në vikend ku Arta ka treguar asetet e saj në bikine të masës së vogël.

Kujtojmë se Arta është parë në foto provokative dhe erotike gjatë ditëlindjes me modelen tjetër shqiptare, Kejvina Kthella.

Të tjera