Rozë

Arta Nitaj vë në pah linjat e theksuara të trupit

Autori: Gazeta inFokus 12:41 | 29 December 2021

Bukuroshja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, ku nuk mungojnë edhe pozat ngacmuese.

Së fundmi, ish-aktorja e “O Sa Mirë” ka publikuar në rrjetin social Instagram disa fotografi, ku është shfaqur mjaft atraktive.

E veshur me një kostum sportiv ngjyrë të hirtë, Nitaj vuri mjaft mirë në pah figurën e saj të trupit.

Në veçanti, ajo iu dha hapësirë të pasmëve të saj në fotografinë e dytë, duke i bërë kështu imazhet edhe më ngacmuese për fansat e saj.

“Nuk kam humbur asnjë që dua të kthehet”, shkroi bukuroshja nga Peja në mbishkrimin e këtyre fotografive.

Arta përndryshe vazhdon të jetë një emër mjaft i komentuar rozë në lidhje me jetën e saj private dhe fotografitë që publikon në rrjetet sociale.

Të tjera