Rozë

Arta Nitaj sërish në Dubai, por kësaj radhe del komplet pa jeleka

Autori: Gazeta inFokus 17:40 | 31 March 2021

U bë e njohur nga seriali televiziv vendor “O sa mirë”.

Tash e sa kohë bukuroshja Arta Nitaj gëzon një famë të padiskutueshme në krahasim me vitet e më parshme të jetës së saj, shkruan “InfoKosova”.

Arta kohën e fundit është duke qëndruar si shpesh në Dubai, në këtë vend të nxehtë e të pasur arab.

Bukuroshja shqiptare e ka rregulluar nivelin e disponimit pasi që nuk arriti të fitonte asgjë në politikë në zgjedhjet e fundit në Kosovë.

Tani Arta po na “qëras” me fotografi të bukura e të nxehta nga Dubai, edhe pamjet e fundit që i ka bërë publike janë të tilla ku vërehet se është fare pa sutjena, dhe shihet se është bërë gati që të dal në darkë si duket me këtë paraqitje./InfoKosova/

Të tjera