Rozë

Arta Nitaj paraqitet nudo në foton e fundit

Autori: Gazeta inFokus 21:49 | 14 January 2020

Aktorja dhe modelja kosovare Arta Nitaj ka postuar një foto tepër të nxehtë në rrjetet sociale

Arta, njihet për foto të tilla, por kjo e fundit i tejkalon pritjet e fansave të saj.

Ajo ka shkruar vetëm numrin “3.” Poshtë kësaj fotoje derisa shihet tërësisht e zhveshur dhe mbulon trupin vetëm me një batanije.

Kujtojmë se Arta u bë e njohur si aktore nga seriali “O sa mirë”, ku portretizonte një karakter të një vajze të llastuar nga Peja me emrin Xhesika.

Të tjera