Rozë

Arta Nitaj ngritë temperaturat me pozat në jaht dhe pishinë

Autori: Gazeta inFokus 23:12 | 24 January 2022

Arta Nitaj është mjaft e përfolur në mediat rozë, ish aktorja dhe modelja e njohur nga Peja është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Kjo ka bërë që ajo të ketë një numër të madh ndjekësish për të cilët poston imazhe të ndryshme edhe nga përditshmëria.

Ajo nuk i kursen as pozat joshëse për të cilat komentohet e bëhet menjëherë lajm në mediat rozë.

Së fundmi Arta nuk ka hezituar t’i tregojë linjat trupore fantastike që posedon teksa ka sjellë poza në jaht.

Të tjera