Rozë

Arta Nitaj lajmërohet sërish pas skandalit ku kërkonte 5 mijë euro për një natë

Autori: Gazeta inFokus 17:34 | 17 July 2022

Youtuberi britanik, Teddy Grey ditën e djeshme publikoi foto nudo dhe mesazhe të Arta Nitajt ku ajo kërkonte 5 mijë euro për një natë.

Pasi fotot u bënë virale, Grey publikoi sërish një foto ku tregonte se modelja kosovare i ka shkruar në ato momente, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Por, Nitaj tani ka publikuar një video në Instagram ku shfaqet duke kënduar këngën e re “Malli” të Dafina Zeqirit.

“Mos m’thirr ti n’telefon, mo jo, mos meno që unë kthena mo, jo, jo ,jo..”, thotë kjo pjesë e këngës të cilën modelja kosovare shfaqet duke e kënduar.

Të tjera