Rozë

Arta Nitaj është gati për “Dance With Me”

Autori: Gazeta inFokus 23:44 | 18 September 2022

Modelja kosovare Arta Nitaj, është bërë pjesë formatit të vallëzimit, “Dance With Me”.

Duket se bukuroshja pejane po e sfidon vetën edhe në vallëzim, ku padyshim do të shfaqet sensuale.

Ky spektakël do të filloj ditën e nesërme (19 shtator) dhe Arta duket se është gati për këtë sfidë.

Me një postim në “Instastory” la gojëhapur të gjithë fansat teksa ekspozoi trupin si peshk.

“E gatshme për nesër”, ishte mbishkrimi i këtij imazhi “hot”.

Të tjera