Rozë

Arta Nitaj e vesh vellon e bardhë, bëhet nuse!

Autori: Gazeta inFokus 21:03 | 05 May 2021

Modelja kosovare Arta Nitaj është njëra nga femrat më të bukura të showbizit.

Ajo veçohet si vajzë me shumë stil, ku gjithmonë bie në sy me veshjet e saj, shrkuan Indeksonline.

 

Atë e kemi pasur rastin ta shohim me veshje nga më të ndryshmet, por që tani ka mahnitur të gjithë me pozën e saj.

Duke u fotografuar para pasqyrës teksa shfaqet e veshur me vello të bardhë, ajo po duket joshëse dhe mjaftë seksi.

Të tjera