Rozë

Arta Nitaj dhe Andi Artani bëjnë veprimin që u kishte mbetur merak nga koha e shkollës së mesme

Autori: Gazeta inFokus 22:59 | 22 July 2021

Aktorja, Arta Nitaj e cila është ndër personat që të.rheqë vëmendjen më shumë për linjat perfekte, ka qenë mysafir në emisionin veror ‘Natë Vere’ në T7.

Ajo së bashku me moderatorin Andi Artani bënë veprimin që u kishte mbetur merak atyre sa ishin në shkollë të mesme.

Të dy vijnë nga qyteti i bukur i Pejës, ndërsa treguan se e kishin bërë plan që në mbrëmjen e maturës të ecnin së bashku.

Por, se cili ishte ai që e prishi këtë plan, nuk dihet.

“Marakin e hekëm”, tha Nitaj.

Bukuroshja dhe Andi vendosën që ta heqin merakun që u kishte mbetur, duke dalë dhe ecur në studio.

Shiko Videon nga minuta 9:

Të tjera