Rozë

Arta Elezaj si pehri, sonte duket për bukuri!

Autori: Gazeta inFokus 23:55 | 01 October 2021

Aktorja e njohur, Arta Elezaj në të shumtën e rasteve shfaqet e veshur me shumë stil.

Por këtë herë, ajo ka nxjerr në pah asetet e saj.

Derisa veshur mbanë një korset ngjyrë të bardhë, ajo si gjithmonë duket kaq bukur dhe e thjesht.

Të tjera