Rozë

Arta Elezaj poston fotot përvëluese dhe tregon “asetet”, shpërthen rrjeti (FOTOT)

Autori: Gazeta inFokus 10:05 | 14 October 2021

Modelja dhe aktorja Arta Elezaj vazhdon që të freskojë faqen e saj në Instagram me foto tepër seksi

Bukuroshja ka postuar sot një foto ku është në bikine e ku tregon asetet e saj të tonifikuara.

E duket se fansat janë të kënaqur me foton e Artës pasi që me ta postuar atë ajo ka marrë më shumë se 9000 klikime.

Kujtojmë se Arta nuk ka shumë ndjekës në krahasim me Morena Tarakun apo ndonjë këngëtare tjetër e skenës.

Të tjera