Rozë

Arta Elezaj paraqitet nga Dubai me këtë pozë, kërkon një “MashAllah nga ju”!

Autori: Gazeta inFokus 23:36 | 01 May 2021

Aktorja e njohur, Arta Elezaj ka publikuar një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram.

Derisa në fokus ka vënë linjat e trupit, ajo ka një kërkesë për ndjekësit e saj.

“Thuaj MashAllah”, ka shkruar ajo krahas fotografisë.

Arta pëlqen kaq shumë të udhëtojë, dhe jo rastësisht frekuenton vendet më të mira në botë.. bukur shpesh!

Të tjera