Rozë

Arta Elezaj konfirmon lidhjen e dashurisë, kush është fatlumi?

Autori: Gazeta inFokus 19:37 | 14 June 2022

Modelja e aktorja kosovare, Arta Elzaj, ditën e sotme feston ditëlindjen.

Në këtë ditë speciale, pranoi urime të shumta nga ndjekësit e në mesin e urimeve vendosi të konfirmoi edhe një lajm tjetër, shkruan Indeksonline.

Duke publikuar disa imazhe në Instastory, zbuloi look-un ku u shfaq më ndryshe me flok të gjata dhe të drejta.

Gjithashtu tregoi edhe dhuratën që pranoi për ditëlindje si dhe ndau një imazh përballë një mashkulli, duke konfirmuar që është në lidhje dashurie.

Se kush është fatlumi ende nuk dihet, por që sigurisht do ta bëj publike së shpejti.

Të tjera