Rozë

Arta Elezaj kjo biondinë që veç pispilloset e ju ngacmon, me bukuri ju provokon!

Autori: Gazeta inFokus 20:27 | 09 October 2021

Aktorja e njohur, Arta Elezaj është pispillosur si mos më mire, këtë të shtunë mbrëma.

E veshur me një fustan të shkurtër për trupi, ajo duket tejet tërheqëse

Fustani me ngjyra të larmishme, e që mbizotëron ajo e kaltërta ka bërë që Elezaj të duket kaq e ëmbël dhe në formë.

Lehtësisht ajo ka provokuar me astetet e saj, derisa padyshim shumë ndjekës ka lënë pa fjalë.

Të tjera