Rozë

Arta Elezaj ‘çmend’ me pozat e saj joshëse nga vetura

Autori: Gazeta inFokus 17:47 | 12 May 2022

Arta Elezaj shfaqet me shumë stil teksa vjen me poza joshëse nga makina.

Arta Elezaj është çdo herë në fokus dhe merr vëmendje me postimet e ndryshme që bën në rrjetet sociale.

Modelja nga Klina nuk heziton të provokoj duke vënë në pah linjat e saj joshëse të trupit, dhe këtë e ka bërë edhe së fundmi.

Përmes disa imazheve të realizuara nga makina, Arta shihet e veshur me një fustan veror ngjyrë gri që e përshtati me syze dielli dhe aksesor në qafë dhe duar.

Bukuroshja dukej në formë të mrekullueshme, teksa bini në sy format trupore për të cilat ajo përkujdeset përmes ushtrimeve intensive në palestër.

Ish-aktorja e “O sa mirë” u komplimentua për dukjen edhe nga fansat dhe miqtë e saj në hapësirën e komenteve.

Ndërkohë, përveç postimeve në rrjetet sociale, Artën ka kohë që nuk e shohim në një projekt televiziv.

Të tjera