Rozë

Arta Bajrami dhe Don Arbas publikojnë baladën “Pse mu”

Autori: Gazeta inFokus 18:37 | 22 May 2020

Arta Bajrami dhe Don Arbas janë rikthyer me këngë të re.

Ashtu siç e kishin paralajmëruar, Arta Bajrami dhe Don Arbas publikuan baladën “Pse mu”, shkruan lajmi.net.

Për tekstin e kësaj kënge u kujdes MUMA, mix/masterin Asbasound, ndërsa videoklipi u punua nga BUG Production.

Në klipin e këngës, Arta vjen joshëse e veshur me një fustan të bardhë, kurse në disa skena tjera shfaqet e veshur në të zeza.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Arta Bajrami dhe Don Arbas me titull “Pse mu”.

Të tjera