Sport

Arsenali shënon golin e parë ndaj Rennsit (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 21:08 | 14 March 2019

Arsenali dhe Rennsi po luajnë duelin kthyes në Evropa Ligë, shkruan Gazeta inFokus.

Abuameyang ka shënuar në minutën e 5′ golin e parë për londinezët./Gazeta inFokus/

Të tjera