Sport

Arsenali interesohet për Rodriguez

Autori: Gazeta inFokus 09:30 | 29 November 2019

Ylli i Real Madridit duket se është në listën e të preferuarve anglez, për merkaton dimërorë.

Mungesa në zgjedhjet e formacionit të Zinedine Zidane, e ka bërë mesfushorin kolumbian të mendojë largimin nga Bernabeu.

Përveç Arsenalit, i cili është i gatshëm për një marrëveshje të janarit me Rodriguez, sytë nga ylli madrilien i kanë kthyer edhe Manchester United dhe Wolves në Premier Ligë, si dhe ekipet italiane Juventus e Napoli./Gazeta inFokus/

Të tjera