Sport

Arsenali e barazon rezultatin ndaj Norwichit (VIDEO

Autori: Gazeta inFokus 16:20 | 01 December 2019

Norwichi dhe Arsenali po luajnë momentalisht në kuadër të javës së katërmbëdhjetë në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Arsenali ia ka arritur ta barazoj rezultatin 2-2 ndaj Norwichit në minutën e 57’.

Edhe goli i dytë nga londinezët u shënua nga sulmuesi Aubameyang./Gazeta inFokus/

Të tjera