Lajme

Arreston 2 persona për kontrabandim me migrantë

Autori: Gazeta inFokus 16:17 | 26 April 2017

Policia kufitare e Kosovës ka realizuar me sukses një operacion në rajonin e Gjilanit kundër konstrabandimit  me migrantë

Në operacion janë arrestuar 2 persona S.H dhe S.A, raporton infokusi.com

Dyshohet që këta 2 persona për muaj më radhe kanë migruar mbi 100 persona të moshave të ndryshme dhe komuniteteve të ndryshme/INFOKUSI

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Auto Llapi po vazhdon zgjerimin, kompaninë lidere për auto pjesë tani mund ta gjeni edhe në Podujevë

Të tjera