Lajme

Arrestohet Serbi që dhunoi të dashurën

Autori: Gazeta inFokus 11:05 | 10 January 2020

Një femër e nacionalitet serb në Gjilan ka raportuar në polici se është sulmuar fizikisht nga i dashuri po serb.

Arsyet deri te dhuna ka ardhur pas një mosmarrëveshje që ka pasur çifti.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48-orë.

Rasti është duke u hetuar.

Të tjera