Lajme

Arrestohet pas gjuan më armë

Autori: Gazeta inFokus 11:11 | 28 April 2017

Sipas Policisë së Kosovës është arrestuar një person pasi ka shtënë me arme zjarri në ajër.

Te dyshuarit i është konfiskuar një armë me karikator dhe pesë fishekë, transmeton infokusi.com

Njësiti policor në vendin e ngjarjes ka gjetur dhe konfiskuar edhe një gëzhojë. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje/INFOKUSI

Ambasadori amerikan Hovenier vizitë në Devolli Corporation, lavdëron sukseset e Comoditas

Të tjera