Lajme

Arrestohet një qytetar në kryeqytet

Autori: Gazeta inFokus 18:04 | 15 October 2020

Policia e Kosovës ka arrestuar sot pasdite një person në Prishtinë.

Rasti ka ndodhur te rrethi kryesor që dërgon te “Lagjja e Arabëve”.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës Daut Hoxha ka thënë se pas procedimit të rastit me shkrim në stacionin policor, do të bëhen të ditura edhe detajet lidhur me rastin.

Ndryshe, personi është arrestuar në prani të familjarëve të tij dhe ende nuk dihen shkaqet e arrestimit.

Të tjera