Lajme

Arrestohet një person në Klinë, ushtroi vazhdimisht dhu*ë psikike ndaj nënës së tij

Autori: Gazeta inFokus 09:14 | 12 May 2024

Një person në Klinë është arrestuar pasi i njëjti ka ushtruar dhunë psikike ndaj nënës së saj.

Siç njofton Policia e Kosovës në raportin 24 orësh, viktima femër kosovare ka njoftuar se vazhdimisht është duke pësuar dhunë psikike nga djali i saj.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

-Advertisement-

“Më 11.05.2024 viktima femër kosovare ka njoftuar se vazhdimisht është duke pësuar dhunë psikike nga djali i saj. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, njofton Policia e Kosovës.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Shkolla Finlandeze lanson programin IMPACT: Tani edhe në gjuhën shqipe, me çmim të përballueshëm

Të tjera