Lajme

Arrestohet një person me marihuanë në motoçikletë në Gurrakoc të Istogut, emri i tij

Autori: Gazeta inFokus 23:18 | 25 May 2023

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në fshatin Gurrakoc të Istogut nën dyshimin e posedimit të substancave narkotike.

Personi i arrestuar është Ferdinand Gojani, nga fshati Zllakuqan i Klinës.

Ndërkaq, të dyshuarit i është gjetur një qese me marihuanë në motoçikletë.

146 staf i UNI-Universum International College ligjërojnë dhe trajnohen në Universitete Evropiane

Të tjera