Lajme

Arrestohet një person, dyshohet se u ofroi ryshfet zyrtarëve policorë

Autori: Gazeta inFokus 10:26 | 20 June 2022

Dje është arrestuar një shtetas i Shqipërisë në pikën kufitare në Vërmicë.

Ai dyshohet se u ka ofruar ryshfet zyrtarëve policorë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Etiketa:

Të tjera